ЮРИДИЧНІ ОСОБИ

ПЕРЕЛІК
адміністративних послуг, які надаються відділами реєстрації по районах управління державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради

 1. Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
 2. Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (крім громадського формування та релігійної організації).
 3. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, юридичних осіб-фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадських формувань та релігійної організації).
 4. Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування та релігійної організації).
 5. Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування та релігійної організації).
 6. Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
 7. Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
 8. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
 9. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
 10. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування та релігійної організації).
 11. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування та релігійної організації).
 12. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
 13. Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
 14. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).