Кабмін спростив порядок надання інформації з держреєстру речових прав на нерухоме майно, а також змінив перелік документів для держреєстрації прав власності

Уряд вніс зміни в постанову № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Зокрема, уточнено Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а Порядок надання інформації з держреєстру викладено в новій редакції.

Зокрема, уточнено Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в частині переліку документів, які подаватимуться для державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва, що підлягає приватизації. Після набрання чинності постанови необхідні такі документи:

  • копія наказу ФДМУ про включення об’єкта незавершеного будівництва до переліку об’єктів державної власності, що підлягають приватизації;
  • копія наказу державного органу приватизації про прийняття рішення про приватизацію такого об’єкта;
  • технічний паспорт на об’єкт незавершеного будівництва.

Дія Порядку не поширюється на надання витягу з Державного реєстру прав під час проведення реєстраційних дій відповідно до Закону «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та отримання інформації з цього реєстру згідно з Порядком доступу до Державного реєстру прав на нерухоме майно.